| Četrti ustni izpit je bil v torek 19. 9. ob 10h v VP |
|
|
Za pozitivno oceno je bilo potrebnih 7.25 točk (42.6%).
Ogled izpitov in vpis ocen bo v sredo 20. 9. ob 11:00 v mojem kabinetu na Jadranski 21, IV. nadstropje, soba 4.21. Če takrat ne morete priti, mi pustite indeks pri vratarju na Jadranski 19, da vam vpišem oceno. |
| Tretji ustni izpit je bil v ponedeljek 4. 9. ob 10h v P2 |
|
|
Za pozitivno oceno je bilo potrebnih 45%, se pravi 7.25 točk.
Ogled izpitov in vpis ocen bo v sredo 6. 9. ob 11:30 v mojem novem kabinetu na Jadranski 21, IV. nadstropje, soba 4.21. Če takrat ne morete priti, mi pustite indeks pri vratarju na Jadranski 19, da vam vpišem oceno. |
| Drugi ustni izpit je bil v petek 23. 6. ob 10h v P2 |
|
|
Za pozitivno oceno je bilo potrebnih 50%, se pravi 8.5 točk.
Ogled izpitov in vpis ocen bo v torek 27.6. 11-12h v mojem kabinetu na Jadranski 19, III. nadstropje, soba 310. Če takrat ne morete priti, mi pustite indeks pri vratarju na Jadranski 19, da vam vpišem oceno. |
| Prvi ustni izpit je bil v torek 13. 6. ob 10h v P2 |
|
|
Zaradi slabih rezultatov je za pozitivno oceno iz teoretičnega dela izpita izjemoma zadostovalo 40%, se pravi 6.5 točk. Ogled izpitov in vpis ocen bo v četrtek 15.6. ob 13:00 v mojem kabinetu na Jadranski 19, III. nadstropje, soba 310. Če takrat ne morete priti, mi pustite indeks pri vratarju na Jadranski 19, da vam vpišem oceno. |
| Ustni del zimskega izpita je bil v torek 14. 2. ob 16h v P5. |
|
|
Ogled izpitov bo v petek 17.2. ob 11h v mojem kabinetu na Jadranski 19 (3. nadstropje, soba 310). Če ne morete priti na ogled, mi pustite indeks pri vratarju na Jadranski 19. |